In deze zes-weekse Mama Flow cursus kun je in een ontspannen setting werken aan een actief herstel van je lichaam terwijl je plezier maakt met je kleintje. Je baby kan tijdens de lessen kijken, slapen en gezellig meedoen terwijl jij dichtbij bent.
We doen yoga-oefeningen speciaal gericht op het versterken van bekkenbodem, buik, heupen, onderrug, buikspieren en benen. Verder is er aandacht voor ontspannings- stretch- en ademoefeningen. Tijdens de cursus leer je bovendien je baby’tje te masseren volgens de Shantala babymassagetechniek. Naast de fysieke oefeningen behandelen we diverse thema’s waar je als (nieuwe) mama mee te maken krijgt. Samen met andere moeders ervaringen uitwisselen en op een veilige manier weer fit worden terwijl je plezier maakt met je kleintje.
WAT JE KRIJGT:
WAT HET JE OPLEVERT:
De lessen worden in een ontspannen sfeer gegeven zodat er altijd ruimte is om je kindje te voeden, troosten en verzorgen. Kom samen met je pasgeborene naar deze inspirerende cursus voor moeders en baby's! (Voor baby's vanaf 4/6 weken tot aan kruipleeftijd)
Overzicht lessen
Les 1: Thema → ervaringen van de bevalling en de eerste weken met baby
Les 2: Postnatale yoga om te versterken gecombineerd met babymassage/baby-yoga
Les 3: Thema → mindful ouderschap en ontspanningsoefeningen
Les 4: Postnatale yoga om te versterken gecombineerd met babymassage/baby-yoga
Les 5: Postnatale yoga en thema → taboes rondom moederschap (rozen/grijze/zwarte wolk)
Les 6: Postnatale yoga gecombineerd met babymassage/baby-yoga
Handig om mee te nemen:
(Natuurlijke) olie om te masseren, luiers, verschoonmatje/kleedje, dekentje of wrapper voor je kindje, handdoek, speentje, voeding, speeltje, schone kleding voor je baby en voor jezelf:-).
Informatie
Kosten:
Optie 1: € 147,- (incl. BTW) | De lessen kunnen niet los gevolgd worden en dienen als geheel geboekt te worden.
Optie 2: € 175,- (incl. BTW) Cursus met 6 lessen inclusief een 30 minuten nek/schouder massage. Voor de massage plannen we een aparte afspraak in. (Massage 30 minuten normaal 45 euro, dus met dit pakket ontvang je een korting van 17 euro).
MEMBERSHIP KORTING: 10% korting voor members met een 1 jaar onbeperkt abo. Als je bent ingelogd met je account, zie je automatisch de gereduceerde prijs voor die workshop.
Docenten: Esther van Voorst en Marjolijn Beijst
Moeder zijn, de zwangerschap en alles daar omheen vind ik heel bijzonder. Daarom ben ik me ook gaan specialiseren in yoga voor vrouwen, yoga rondom de zwangerschap en de periode na de bevalling. In de afgelopen jaren heb ik diverse opleidingen gevolgd op het gebied van hormoonyoga, fertility yoga, zwangerschapsyoga, postnatale yoga, bekken specialisatie, baby-yoga en zwangerschapsmassage, Met heel veel plezier geef ik nog steeds wekelijkse lessen zwangerschapsyoga, beval workshops en mama en baby flow trainingen. Daarnaast leid ik andere docenten op tot (zwangerschaps)yogadocent.
Met het beoefenen van yoga heb ik connectie gemaakt met mijn lichaam en de adem. Dat bleek voor mij een grote redding toen niet alles even soepel verliep na mijn eerste bevalling. Het lukte met de lessen vanuit de yoga meer te ontspannen en meer te genieten van mijn baby.
Als yoga docent heb ik nu de eer yoga door te geven aan zwangeren en nieuwe moeders. Daarmee hoop ik hen tools mee te geven in het ondersteunen bij het zorgen voor het lichaam dat zoveel heeft meegemaakt en de overgang naar moederschap.
De zwangerschapsyoga opleiding heb ik gevolgd bij Saswitha yogaopleidingen in Bilthoven.