De geboortereis is tot een eind gekomen en je babytje is eindelijk geboren. Deze periode is bedoelt voor je kindje om te 'landen' en voor jou om te herstellen en ruimte te geven aan je nieuwe rol als moeder. Je lichaam ondergaat grote hormonale schommelingen, fysiek ben je aan het herstellen en het is vaak echt weer zoeken naar balans.
In deze 6-weekse cursus, die je samen met je kindje doet staat verbinding, rust, ontspanning en herstel centraal. We creeren een setting van sisterhood, waarin je helemaal jezelf mag zijn en waarin je wordt uitgenodigd om eerlijk te delen, te luisteren, ervaringen uit te wisselen en elkaar te steunen. In een ontspannen en veilige setting werken we aan een actief herstel van het lichaam terwijl je plezier maakt met je kindje. Je baby kan tijdens de lessen kijken, slapen en gezellig meedoen terwijl jij dichtbij bent.
We doen yoga-oefeningen speciaal gericht op het versterken van bekkenbodem, buik, bekken, onderrug, buikspieren en benen. Ook is veel aandacht voor ontspannings- stretch- en ademoefeningen die jouw herstel bevorderen. Tijdens de cursus leer je bovendien je baby’tje te masseren volgens de Shantala babymassagetechniek. Naast de fysieke oefeningen behandelen we diverse thema’s waar je als (nieuwe) mama mee te maken krijgt. Samen met andere moeders ervaringen en inzichten uitwisselen en op een veilige manier weer fit worden terwijl je plezier maakt met je kleintje.
WAT JE KRIJGT:
WAT HET JE OPLEVERT:
De lessen worden in een ontspannen sfeer gegeven zodat er altijd ruimte is om je kindje te voeden, troosten en verzorgen. Kom samen met je pasgeborene naar deze inspirerende cursus voor moeders en baby's! (Voor baby's vanaf 4/6 weken tot aan kruipleeftijd)
Overzicht lessen
In de eerste les staat het delen van de bevalling centraal. Hier wordt ruimschoots de tijd voor genomen. In de daarop volgende lessen werken we onder andere aan:
Handig om mee te nemen:
Olie (natuurlijke olie zonder toevoegingen) om te masseren, luiers, verschoonmatje/kleedje, dekentje of wrapper voor je kindje, handdoek, speentje, voeding, speeltje, schone kleding voor je baby en voor jezelf;-) (we masseren zonder luiers).
Moeder zijn, de zwangerschap en alles daar omheen vind ik heel bijzonder. Daarom ben ik me ook gaan specialiseren in yoga voor vrouwen, yoga rondom de zwangerschap en de periode na de bevalling. In de afgelopen jaren heb ik diverse opleidingen gevolgd op het gebied van hormoonyoga, fertility yoga, zwangerschapsyoga, postnatale yoga, bekken specialisatie, baby-yoga en zwangerschapsmassage, Met heel veel plezier geef ik nog steeds wekelijkse lessen zwangerschapsyoga, beval workshops en mama en baby flow trainingen. Daarnaast leid ik andere docenten op tot (zwangerschaps)yogadocent.
Waar: Nachtegaalstraat 157 Amsterdam Noord
Kosten:
Optie 1: € 299,- (incl. BTW) | Cursus met 6 lessen.
Optie 2: € 325,- (incl. BTW) Cursus met 6 lessen inclusief een 30 minuten ontspanningsmassage. Voor de massage plannen we een aparte afspraak in. (Massage 30 minuten normaal 45 euro, dus met dit pakket ontvang je een korting van 19 euro).
* De lessen kunnen niet los gevolgd worden en worden alleen als vaste cursus aangeboden.
Docenten: Esther van Voorst of Frederieke Calkoen
Massagetherapeut: Damian Vila